Pulpet napisał(a):

Ciekawe spostrzeżenie kogoś z innego tematu: kontrakt Ratona przedłużył się niby automatycznie po rozegraniu minut, tymczasem Raton ląduje nagle na ławie. Może się okazać, że inaczej policzyli sobie minuty Raton ze swoim menago a inaczej Jarosław ze swoimi geniuszami (czy to żywymi, czy AI) i go posadzili, aby tych minut nie rozegrał.
Zaraz okaże się, że czekają nas powtórki z wojenek z Jovanicem, Jovanovicem i innymi.
|
Może chcą zrobić z niego obrońce
