Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 20.05.2024, 06:21
nero napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując, aby wejść do ekstraklasy potrzebujemy 3 zwycięstw pod rząd
Ostatnio 3 zwycięstwa pod rząd mieliśmy jak Sobol miał serie 7 meczów bez porażki?
Wliczając puchar osiągnął to niejaki Mariusz Jop
Odpowiedz cytując