SlawekS napisał(a):

Strzelimy zwycięskiego gola Słoniom w 93 minucie, potem będzie jeszcze poprzeczka obita przez Słoni. Katowice wygrają w Gdyni. My zagramy z Arką która zagra na miękkich nogach bo będą czuli jak ucieka im ESA w której już prawie od kilku meczów byli.
Po zwycięstwie w Gdyni gramy ostatni mecz u siebie.
Fajny scenariusz?
|
Drużyna z 6 miejsca barażowego nie może grać ostatniego meczu u siebie. Tylko w przypadku miejsc 3-5 jest to możliwe.