Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.05.2024, 01:12
Jeśli zajmiemy 6te miejsce to na pewno gramy oba mecze na wyjazdach. W finale baraży u siebie gra ten który w fazie zasadniczej zajął wyższe miejsce. Na czwarte miejsce gwarantujące mecz u siebie szansę bliskie zeru. Jeśli nawet ogramy 3cia drużynę to i tak nie gramy w finale meczu u siebie bo jest jeszcze 4ta i 5ta.
Widać jak dużo musiałoby się stać żeby awansować. Inni muszą zagrać dla nas a my musimy wygrać najpierw z Termalica a potem jeszcze dwa mecze pod rząd rozgrywane prawie na pewno na wyjeździe i byc może znowu z Katowicami gdzie zostaliśmy przed chwilą zdemolowani.
Urządza nas remis Tychów z Łęczna więc do ostatnich sekund będziemy drżeli o wynik.
Gdy człowiek przypomni sobie ten przestrzelony karny z Sosnowcem stracona bramkę z Resovia i upokorzenie i bramki w końcówce z Odrą to szlag człowieka trafia.
Szanse oceniam na 3 procent.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 20.05.2024 o godz. 01:29.
Odpowiedz cytując