Temat
:
Pierwsza liga 2024/2025
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
26
19.05.2024, 23:18
I jeszcze punkt szesnasty, bo on musi być - klakierstwo na forach internetowych, itp. oraz usłużni dziennikarze wielbiący kolejnych Ratoników lub pączków z Żabki.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK