Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.05.2024, 22:13
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Niespecjalnie mi sie chce cokolwiek pisac, ale jeden watek podniose.

Jak Rude zostal mianowany napisalem, ze nie wiem jaki to jest trener, ale ze i tak nie osiagnie sukcesu w Wisle. Z powodu tego jak ten klub wyglada wewnetrznie.

I teraz tak. W kwestii jakim jest trenerem odpowiedz daje tabela. Nawet w niesprzyjajacych okolicznosciach powinien osiagnac lepsze wyniki.

Ten mecz z Katowicami i obrazek podczas jednej z przerw w grze (chyba kontuzji Lasickiego) pokazal to o czym pisalem. GKS cala lawka zyje, podaje wode, podpowiedzi sobie wzajemnie daja. Nasza lawka siedzi, jeden Zyro podniosl dupe. Atmosfera jak na stypie.
Przypomne ze 3 tygodnie wczesniej zdobyli PP. Atmosfera powinna byc znakomita.

Tak to wyglada. Zero atmosfery. I za to sa odpowiedzialni nie zawodnicy, ale wszyscy ktorzy sa wokol druzyny. Tam jeden pod drugim dolki kopie, realizuje swoje interesy, wszystko kosztem Wisly.

Pisalem, ze jesli nie bedzie zadnych zmian sturkturalnych to zaden trener tutaj sobie nie da rady. Rude to akurat slaby trener, malo widzi na boisku, dokonuje zlych wyborow. To poziom parodysty. Ale gdyby tu przyszedl Xabi Alonso efekt bylby ten sam.




Nie widzi tego drugi parodysta na stolku prezesa, ktory krwami rzuca na twitterze, bo mu dziennikarz wytknal, ze nie umie zarzadzac 1 ligowa Wisla. I zylka pekla, gowno sie wylalo.

Czemu nie widzi? Bo on nie czuje pilki noznej, ba, nie rozumie jej. Nigdy nie rozumial i nigdy nie zrozumie przez swoje ograniczenia.
Strasznie ogólnikowe pieprzenie. Tzn kto pod kim dołki kopie na ławce? Sobczak pod Kmiecikiem czy Sapała pod Krzoską ?

Kilka osób jest nowych na ławce łącznie z Jopem i asystentami, Załuska trener bramkarzy. Jedyne osoby, które łączą poprzednich trenerów to: Kmiecik i kierownik drużyny. To oni kopią pod innymi dołki, tak? aa jest jeszcze brodaty od ochrony.

Uwielbiam takie pieprzenie i ta gadaninę, że jak prezes kłoci się z randomami na TT to piłkarze to odczuwają i przegywają Ja pier... co ma piernik do wiatraka? Co ma dyspozycja Baeny czy Łasickiego do tego, że Królewski pisze bzdury?


Pytam, więc jeszcze raz: KONKRETNIE kto pod kim dołki kopie na tej ławce, że taka stypa była? Atmosfera jaka panowała na ławce była spowodowana tym, że każdy już wiedział jaki los nas czeka i jak coś to można mieć pretensje do trenera o to.


===

Trener to raz, a dwa grupa przypadkowych osób np takich jak Sapała... Dlaczego on jest w kadrze? Nie wiem. W każdym razie jak grupa nie jest zwarta, są podziały, jest Goku odklejeniec to żaden trener nie nakaże lubić się Sapale z Alfaro. Można jedynie odstrzelić toksyczne osoby jeśli zna się źródło, ale to jest wasze tanie usprawiedliwianie złego doboru piłkarzy i trneera.

Wystarczyło, nie brac takiego parodysty jak Bregu i Omrani by ktoś nam pomógl uciułac dwa punkty więcej, wsio. Wtedy baraże byłyby pewnie z 3 lub 4 miejsca.


Na Pucharze jest atmosfera nie ma toksyczności, wszyscy żyją i kochają się, w lidze jest toksycznie
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2024 o godz. 22:23.

Odpowiedz cytując