Wojtas napisał(a):

taaaak ,baraze i kolejne 6;1 od Katowic,masz pan siłe?
pozatym to bardzo realny scenariusz ze my nie wygramy z Termaliką.
|
Katowice nie będą grać w barażach. Poza tym pełna zgoda. Z Terma nie wygramy, choć wyniki w ostatniej kolejce pewnie też się ułożą pod nas