mieczuu napisał(a):

Inne mecze ułożą się dla nas tak, że przy wygranej z Niecieczą awansujemy do baraży.
Ale my nie wygramy za tydzień z Niecieczą.
Możecie robić screeny.
|
taaaak ,baraze i kolejne 6;1 od Katowic,masz pan siłe?
pozatym to bardzo realny scenariusz ze my nie wygramy z Termaliką.