Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#384
Stary 19.05.2024, 21:39
mieczuu napisał(a):Wyświetl post
Inne mecze ułożą się dla nas tak, że przy wygranej z Niecieczą awansujemy do baraży.
Ale my nie wygramy za tydzień z Niecieczą.
Możecie robić screeny.


taaaak ,baraze i kolejne 6;1 od Katowic,masz pan siłe?

pozatym to bardzo realny scenariusz ze my nie wygramy z Termaliką.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.05.2024 o godz. 21:44.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując