|
No jak złoto tu braknie do baraży jednej wygranej z tych frajerskich remisów szczególnie z sosnowcem czy resovią :/
Jeszcze trza z Termalicą wygrać, żeby się łudzić.
Jakim zestawieniem obrony wyjdziemy skoro do dyspozycji będzie:
Uryga, Colley, Junca, Krzyżanowski....
Eneko pauza, Jaroch, Szot - kontuzje
|