Martinus napisał(a):

|
W przypadku remisu Łęcznej i jakiegokolwiek punktu Motoru to Wisła wchodzi, bo z małej tabeli ma najlepszy bilans.
|
Sama przegrana Motoru nie wystarczy bo się robi mała tabela 3 drużyn, która nas nie premiuje.
Za to sam remis Łęcznej wystarcza bo się robi mała tabela korzystna dla nas.