Szneka napisał(a):

|
No tak .jeszcze Opole w grze.czy jeśli my Odra i Górnik będziemy mieli po 53 pkt to będzie mała tabelka? Jak w niej wyglądamy?
|
Chyba tak:
My 7 pkt +3 bramki
Górnik 7 pkt -4 bramki
Odra 3 punkty
Pod warunkiem zwycięstwa z Termalicą i przy remisie GKS Tychy-Górnik Łęczna mamy co najmniej 6 miejsce i co najwyżej 4.