LucjuszWielki napisał(a):

Korekta już przy pierwszym meczu 
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów. 0pkt górnik
Polonia Warszawa - Odra Opole. +3pkt odra
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy. +3pkt gks
Odra Opole - Znicz Pruszków. +3pkt odra
Wisła Płock - Resovia. +3pkt płock
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała +3pkt motur
GKS Tychy - Górnik Łęczna remis
więc nawet przy naszej wątpliwej wygranej tabela będzie taka:
4. Motor Lublin 56
5. GKS Tychy 55
6. Odra Opole 55
7. Wisła Płock 54
8. Wisła Kraków 53
9. Górnik Łęczna 53
|
Kolejne dwa nietrafione , jak dobrze :]
korekta:
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów.
1:3 0pkt górnik
Polonia Warszawa - Odra Opole.
1:1 +1pkt odra
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy.
1:6 0pkt gks
Odra Opole - Znicz Pruszków. +3pkt odra
Wisła Płock - Resovia. +3pkt płock
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała +3pkt motur
GKS Tychy - Górnik Łęczna remis
więc nawet przy naszej wątpliwej wygranej tabela będzie taka:
4. Motor Lublin 56
5. Wisła Płock 54
6. Odra Opole 53
7. Wisła Kraków 53
8. Górnik Łęczna 53
9. GKS Tychy 52
Wygląda na to, że kluczowy mecz będzie w Tychach....bo Płock raczej moze sobie spokjnie 3 pkt dopisać.
W Opolu może być różnie, ale wiadomo jak się skończyć.
WYGLĄDA NA TO, ŻE PRZEGRAMY AWANS Z ODRA OPOLE PRZEZ BRAMKE NIZIOŁKA..... w 90 minucie z karnego....
Boze kochany...
Wiedziałem, że ta sztuczna kontrola tego spotkania zakończona upokorzeniem Niziołka z zaczeską upokorzy nas ostatecznie
