Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 19.05.2024, 19:46
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy na 9, jak tam będzie remis, a wszyscy inni będą punktowac, to my będziemy na 7, mylę się? Musimy skoczyć 3 zespoły nad nami, myślę, że można się już pogodzić z nieuniknionym, żeby człowiekowi nie było smutno na darmo. Popłynęliśmy.

W przypadku naszego zwyciestwa i remisu Lęczna - Tychy, przeskakujemy 3 zespoły na raz (Łęczna, Tychy, Odra).
Odpowiedz cytując