|
Jesteśmy na 9, jak tam będzie remis, a wszyscy inni będą punktowac, to my będziemy na 7, mylę się? Musimy skoczyć 3 zespoły nad nami, myślę, że można się już pogodzić z nieuniknionym, żeby człowiekowi nie było smutno na darmo. Popłynęliśmy.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|