gpat napisał(a):

Kretyńskie wyliczenia. Ciekawe ile zapłaciliśmy za minutę gry Bashy, Żyro czy Sapały? A ile za Fazlagicia?
W temacie porażek transferowych trio to nie jest nawet top 40.
@leszekpw - cała nasza linia obrony poza Colleyem, Junką i Jarochem to kaleki. Tyle że dwóch pierwszych nie ma głowy na karku.