Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28777
Stary 19.05.2024, 19:03
gpat napisał(a):Wyświetl post
To tak apropo 2tyś. Omraniego. Szok. https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-n...-minute/240086
Kretyńskie wyliczenia. Ciekawe ile zapłaciliśmy za minutę gry Bashy, Żyro czy Sapały? A ile za Fazlagicia?
W temacie porażek transferowych trio to nie jest nawet top 40.

@leszekpw - cała nasza linia obrony poza Colleyem, Junką i Jarochem to kaleki. Tyle że dwóch pierwszych nie ma głowy na karku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując