As napisał(a):

Trener tu za wiele nie zmienia, jest juz trzeci trener a chujnia podobna jak u pozostalych, +/- jakies punkty tu czy tam.
Mowilem juz jak nawolywano do dymisji Sobolewskiego, ze problemem jest nie tyle trener co to jak zbudowana jest kadra i dopoki sobie tego nie uzmyslowia w klubie to kazdy kolejny trener bedzie dalej osiagal frustrujaca nas wszystkich wyniki.
Osobiscie chcialbym zeby przyszedl Moskal. Nie robi sie poprostu paru awansow przypadkiem. Nie wiem po co klub wymysla kwadrtowe jaja kiedy gosc z doswiadczeniem jest wlasciwie dostepny na jeden telefon.
|
Trener też jest problemem, a raczej jego brak.
Skoro już mówimy o ostatnich trzech:
Jurek Wuja Brzeczek - od momentu zwolnienia z kadry równia pochyła w dół. Na dodatek mentalne zero, które razem z rodzinką skaziło cały klub.
Radosław Ferguson Sobolewski - totalny parodysta, zero warsztatu, zero doświadczenia i wyjebane ego - kuriozalny wybór, który w żadnym momencie się nie bronił. Na dodatek asystent Brzeczka i kontynuator oblężonej twierdzy.
Albert Alfons Rude - gość w ogóle nie mający pojęcia o polskiej 1 lidze, który przychodzi tu z celem awansu, po czym w połowie rundy sam przyznaje, że wciąż się uczy ligi.
Serio te wybory to totalny debilizm. Żaden z nich nie był rozsądny ani adekwatny do sytuacji, w której byliśmy w momencie ich zatrudniania.
A potem zdziwienie, że nie ma awansu.