|
Ja mam tylko małą prośbę - proszę o przyzwoitego trenera(nie mówię już o dobrych lub najlepszych na polskim rynku)... Przykład Lechii pokazał, jak można szybko znaleźć fantastycznego fachowca, który po prostu robi wyniki i awanse. U nas pewnie ten cymbał zostanie i tyle w temacie. Ewentualnie jakiś wynalazek, którego wynajdzie AI, a bardziej Harry Potter, który nie ma pojęcia o piłce nożnej.
|