Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1658
Stary 19.05.2024, 15:09
Martineq napisał(a):Wyświetl post
Widzi też, że wyciąga z tych zawodników dużo mniej niż potrafią. Ci zawodnicy naprawdę mają umiejętności, ale w zależności od trenera wygląda to tak , a nie inaczej. Mieliśmy już dziesiątki przykładów, że gdzieś indziej Ci zawodnicy odpalali. Na czele z takim Jean Carlosem, który miał być bardzo średnim grajkiem, za słabym na Wisłę, a potem jakimś cudem grał w eliminacjach LM.
Przypominam, że dużo większą szansę na awans od zawodników naszej drużyny mają niejacy Starzyński i Młyński. Ciekawe czy miałeś jakieś wypowiedzi w przyszłości na ich temat
Akurat Jean Carlos odszedł z powodów osobistych, nie miała na to wpływu jakość piłkarska.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując