Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 19.05.2024, 15:03
Markus napisał(a):Wyświetl post
To nie jest niemożliwe. Widzi przecież jak piłkarze traktują to, co im mówi i swoje obowiązki, widzi, że najlepsi zawodnicy prawdopodobnie odejdą (Rodado) i zostaną dalej takie Szoty i Urygi, na których będzie musiał tworzyć zespół, widzi, że Królewski nie ma pieniędzy na zbudowanie tu lepszej drużyny.

W ogóle czy jakikolwiek trener chciałby dzisiaj chętnie pracować w Wiśle?
Widzi też, że wyciąga z tych zawodników dużo mniej niż potrafią. Ci zawodnicy naprawdę mają umiejętności, ale w zależności od trenera wygląda to tak , a nie inaczej. Mieliśmy już dziesiątki przykładów, że gdzieś indziej Ci zawodnicy odpalali. Na czele z takim Jean Carlosem, który miał być bardzo średnim grajkiem, za słabym na Wisłę, a potem jakimś cudem grał w eliminacjach LM.
Przypominam, że dużo większą szansę na awans od zawodników naszej drużyny mają niejacy Starzyński i Młyński. Ciekawe czy miałeś jakieś wypowiedzi w przyszłości na ich temat
Ostatnio edytowane przez Martineq : 19.05.2024 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując