Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1656
Stary 19.05.2024, 13:05
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
...
Ehhh koalik jest tylko dobry w napieprzaniu, ale jeśli ma coś zaproponować to ręce opadają.

Pomijajac tego Skorże...

Jeśli Jop zostałby trenerem w grudniu to dzisiaj KOALIK waliłby w piłkarzy i transfery Kiko, że to jest powód porażki, a nie Jop :/

Co do Jopa wydaje mi się, że objęcie przez niego roli pierwszego szkoleniowca w lecie skończyłoby się jak z Sobolem po Brzeczku.

Niestety Jop został już naznaczony genem wiadomo jakim :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2024 o godz. 13:49.

Odpowiedz cytując