KOALIK napisał(a):

Ehhh koalik jest tylko dobry w napieprzaniu, ale jeśli ma coś zaproponować to ręce opadają.
Pomijajac tego Skorże...
Jeśli Jop zostałby trenerem w grudniu to dzisiaj KOALIK waliłby w piłkarzy i transfery Kiko, że to jest powód porażki, a nie Jop :/
Co do Jopa wydaje mi się, że objęcie przez niego roli pierwszego szkoleniowca w lecie skończyłoby się jak z Sobolem po Brzeczku.
Niestety Jop został już naznaczony genem wiadomo jakim :/