Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1655
Stary 19.05.2024, 12:24
Cytat:
Zastanawiam się, czy Leszek nie jest turbotrollem i tak sobie po prostu śmieszkuje tymi wpisami. Ciężko inaczej jego skretynienie wyjaśnić.
Przecież lesiu, drozd i markus to zwykłe trolle. Ciężko żeby był inaczej bo poziom ich śmiechowych i żenujących postów sięgnął już dawno granicy zenitu.
Jest jeszcze wolfy ale on się uspokoił i podobno ma aspergera.

Markusik widzę już wymyślił, że Rodado odejdzie i żodyn trener by nie chciał pracować w klubie gdzie najlepsi odchodzą, a kasy na transfery nie ma hahahaha

Cytat:
Ogólnie rzecz biorąc po zdobyciu pucharu poczuli że nic już nie muszą udowadniać
Wisła gra tragicznie od przerwy na reprę. Wczesniejsze mecze też nie porywały, udawało się wygrać fartem. Graliśmy szybciej, lepiej, z jakimiś zalążkami pomysłów. Zapewne ten poczatek to był efekt nowej miotły.
W PP wygrywaliśmy fartem i zbiegiem przeszczęśliwych okoliczności bo grać 3 razy z ekstraklasowiczami a na farcie 2 razy w końcówce strzelać + błąd sędziego, to jest mega fart.

Rude to .... nie trener. Co pokazują statystyki. Mi się jego praca i wyniki kojarzą z Brzęczkiem. Tamten jako ratownik zhanbił Wisłę w ekstraklasie, nie umiejąc meczu wygrać, a ten magik z pastwisk hiszpańsko-kostartykańskich dokonał kolejnego cudu gdzie na 99% nie wejdziemy nawet do baraży, średnią pkt mamy tragiczną, gorszą niż za Sobola, a bramek tracimy niczym drużyna spadkowa. Żeby takie coś zrobić to trzeba jednak mieć talent.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując