Cytat:
|
Zastanawiam się, czy Leszek nie jest turbotrollem i tak sobie po prostu śmieszkuje tymi wpisami. Ciężko inaczej jego skretynienie wyjaśnić.
|
Przecież lesiu, drozd i markus to zwykłe trolle. Ciężko żeby był inaczej bo poziom ich śmiechowych i żenujących postów sięgnął już dawno granicy zenitu.
Jest jeszcze wolfy ale on się uspokoił i podobno ma aspergera.
Markusik widzę już wymyślił, że Rodado odejdzie i żodyn trener by nie chciał pracować w klubie gdzie najlepsi odchodzą, a kasy na transfery nie ma

hahahaha
Cytat:
|
Ogólnie rzecz biorąc po zdobyciu pucharu poczuli że nic już nie muszą udowadniać
|
Wisła gra tragicznie od przerwy na reprę. Wczesniejsze mecze też nie porywały, udawało się wygrać fartem. Graliśmy szybciej, lepiej, z jakimiś zalążkami pomysłów. Zapewne ten poczatek to był efekt nowej miotły.
W PP wygrywaliśmy fartem i zbiegiem przeszczęśliwych okoliczności bo grać 3 razy z ekstraklasowiczami a na farcie 2 razy w końcówce strzelać + błąd sędziego, to jest mega fart.
Rude to .... nie trener. Co pokazują statystyki. Mi się jego praca i wyniki kojarzą z Brzęczkiem. Tamten jako ratownik zhanbił Wisłę w ekstraklasie, nie umiejąc meczu wygrać, a ten magik z pastwisk hiszpańsko-kostartykańskich dokonał kolejnego cudu gdzie na 99% nie wejdziemy nawet do baraży, średnią pkt mamy tragiczną, gorszą niż za Sobola, a bramek tracimy niczym drużyna spadkowa. Żeby takie coś zrobić to trzeba jednak mieć talent.