Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.05.2024, 12:00
Kluczową decyzją, która doprowadziła do obecnego stanu rzeczy i kolejnej katastrofy było odsunięcie Jopa, który mógł dać nową nadzieję, ale został szybko zgaszony, a przede wszystkim zatrudnienie gościa z Erasmusa bez doświadczenia trenerskiego w profesjonalnej piłce nożnej.

Zgadzam się z trenerem Lechii.

https://transfery.info/aktualnosci/c...spomina/211137

Porównajmy sobie bilanse Lechii i GKS-u do tego sutenera z Kostaryki:

GKS Katowice 15 m. / 35 pkt / 41:13.
Lechia Gdańsk 13 m. / 33 pkt / 31:12.
Wisła Kraków 14 m. / 19 pkt / 24:25.

Kolosalna różnica.

Wielokrotnie pisałem, że Wisła nie ma czasu na eksperymenty z amatorami, tylko musi zatrudnić trenera.

Wiadomo, że nigdy nie mam racji.

Tradycyjnie byłem mocno atakowany.

Znów miałem rację.

Od początku byłem dużym przeciwnikiem Albercika.

Ten eksperyment kończy się w sposób najbardziej prawdopodobny od samego początku.

Wiedziałem to bez wsparcia najnowszych technologii.

Nawoływałem do protestu przeciwko zatrudnieniu amatora z Kostaryki.

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=148

A tu jak zwykle szczęśliwy wiceprezes:

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...4&postcount=12

Znowu wam nie wyszło...

Zatrudnienie Albercika było zwykłym bandytyzmem.

Do kolekcji Markusik:

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...9&postcount=17

I jeszcze jeden:

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...6&postcount=14

Zatrudnienie Albercika mogę porównać do zatrudnienia Dawidka Błaszczykowskiego, do nominacji Kikusia z pastwisk na trenera przez Manuela J. oraz do wcześniejszych nominacji dla ludzi z wyrokami kryminalnymi za czasów Marzenki.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 19.05.2024 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując