Kluczową decyzją, która doprowadziła do obecnego stanu rzeczy i kolejnej katastrofy było odsunięcie Jopa, który mógł dać nową nadzieję, ale został szybko zgaszony, a przede wszystkim zatrudnienie gościa z Erasmusa bez doświadczenia trenerskiego w profesjonalnej piłce nożnej.
Zgadzam się z trenerem Lechii.
https://transfery.info/aktualnosci/c...spomina/211137
Porównajmy sobie bilanse Lechii i GKS-u do tego sutenera z Kostaryki:
GKS Katowice 15 m. / 35 pkt / 41:13.
Lechia Gdańsk 13 m. / 33 pkt / 31:12.
Wisła Kraków 14 m. / 19 pkt / 24:25.
Kolosalna różnica.
Wielokrotnie pisałem, że Wisła nie ma czasu na eksperymenty z amatorami, tylko musi zatrudnić trenera.
Wiadomo, że nigdy nie mam racji.
Tradycyjnie byłem mocno atakowany.
Znów miałem rację.
Od początku byłem dużym przeciwnikiem Albercika.
Ten eksperyment kończy się w sposób najbardziej prawdopodobny od samego początku.
Wiedziałem to bez wsparcia najnowszych technologii.
Nawoływałem do protestu przeciwko zatrudnieniu amatora z Kostaryki.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=148
A tu jak zwykle szczęśliwy wiceprezes:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...4&postcount=12
Znowu wam nie wyszło...
Zatrudnienie Albercika było zwykłym bandytyzmem.
Do kolekcji Markusik:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...9&postcount=17
I jeszcze jeden:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...6&postcount=14
Zatrudnienie Albercika mogę porównać do zatrudnienia Dawidka Błaszczykowskiego, do nominacji Kikusia z pastwisk na trenera przez Manuela J. oraz do wcześniejszych nominacji dla ludzi z wyrokami kryminalnymi za czasów Marzenki.