Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 19.05.2024, 09:43
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
No i dlatego pisałem, że to mega wstyd i kompromitacja, przegrać z takimi wyrobnikami, których jedynym pomysłem jest wpieprzanie piłki na oślep, bez pojęcia i z całej siły w kole karne. Nikt mi nie powie, że te "strzały" to mierzone w punkt wrzutki.
Kompromitacja jest wtedy, kiedy dzieje się coś zaskakującego, dużo poniżej stanu faktycznego, na przykład Tyson Fury przegrywa ze Szpilką. W przypadku Wisły to chleb powszedni od wielu sezonów. Norma. Zaskoczeniem byłoby, gdyby takie sytuacje się nie zdarzały.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 19.05.2024 o godz. 09:45.
Odpowiedz cytując