LucjuszWielki napisał(a):

Lechia grała kombinacyjnie, z pierwszej piłki, rozklepała nas, bez szans, ale cygany to co robiły to jest KPINA - narożnik pola karnego a jakiś wybiegany przygłup wstrzeliwuje piłkę na oślep z całej siły ... i z tego co widziałem w paru innych meczach, oni tak grają
|
Skoro widziałeś to, zaobserwowałeś na pewno, że na nas to wystarczy i wystarczyło za Guli, Brzęczka, Sobola. Wniosek ogólny spinający te okresy?