|
Więcej straconych goli niż strzelonych. Rude ratuje tylko RODADO.
Gorsze wyniki od najbardziej jechanego tutaj Wiślaka w historii - Sobola.
Tutaj nie ma zmiłuj, Rude przyczynił się do największej kompromitacji zaraz po spadku.
Coś tam zostało poprawione - niby to. never give up w końcówkach, ale.... Sobol był lepszy.
Obawiam się, że Jop może poprowadzić drużynę od nowego sezonu LUB po wyebaniu Rude po 10-15 koeljkach,
Możecie ględzić o następnym trenerze, a ten temat spokojnie zamknąć.
AI ma juz swoich kandydatów co nie jest niestety żartem.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2024 o godz. 09:56.
|