To jest mega wstyd, aby z bandą cyganów ze starym Makiem na czele zrobić taki rezultat, nawet w osłabieniu !
Przy bramce na 1:0 nawet nie drgnęła mi powieka, wiedziałem jaki jest wyrok i czekałem ze spokojem na to co się stanie.
Czerwona kartka w naszym przypadku oznacza najgorsze z możliwych. Z Odrą - czerwień, motur - czerwień, Lechia - czerwień, cygany - czerwień - było coś jeszcze? W każdym razie w każdym z tych meczów zostaliśmy ZJEDZENI. Pamiętacie męczarnie i dominacje Arki, która grała w osłabieniu 9 vs 11
Wstyd okropny, że z bandą drwali, którzy wrzucają NA OŚLEP, BEZ POJĘCIA, na bilard hiper mocne piłki - w wielu przypadkach mocniejsze niż strzały, to jest skandal.
Lechia grała kombinacyjnie, z pierwszej piłki, rozklepała nas, bez szans, ale cygany to co robiły to jest KPINA - narożnik pola karnego a jakiś wybiegany przygłup wstrzeliwuje piłkę na oślep z całej siły ... i z tego co widziałem w paru innych meczach, oni tak grają
