|
W wątku na forum "technika zarządzania według zaskrońca" autor pisze że w klubie działali lub działają nadal osoby powiązane ze starą "bojową" ekipą. Prawda czy nie ? Jeśli tak, to konkretnie o kogo chodzi ?
Sugeruje również że: Wisła nie płaciła faktur Macron stąd mniejsze dostawy do sklepu. Aby to przykryć poszedł komunikat, że forma ma problemy finansowe i to wina Obidzińskiego, że on tą umowę podpisywał. Tak jest czy bzdura ?
Proszę o informacje w tych kwestiach.
|