Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 19.05.2024, 08:38
azor napisał(a):Wyświetl post
- absolutny hit - do świętowania po PP w pewnym sensie przymusili naszych biednych wyrobników kibice. I mówi to kapitan.
Cały ten puchar właśnie zaczyna nam się odbijać czkawką. Celebracje, odpuszczone ze względu na PP mecze w lidze, a na końcu jedyny pozytyw, czyli 5 baniek nagrody, tylko przedłuży naszą agonię w przyszłym sezonie.

Jako że nie będzie raczej awansu, to cała kwota zostanie w klubie, dzięki czemu starczy jeszcze na rok I-ligowej zabawy (doliczając kasę za blamaże w eliminacjach europejskich pucharów oraz transfery wychodzące Angela/Krzyżanowskiego/Dudy?).

Liczyłem też na to, że kapitan Uryga uderzy się w pierś i powie, że ten mecz idzie w głównej mierze na jego konto - przeliczyłem się.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 19.05.2024 o godz. 08:49.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując