Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#334
Stary 19.05.2024, 08:22
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
W końcu Jarek wymyśli i przekaże wytyczne Markusikowi, Wolfowi oraz sociosowym elytom z wszechwiedzącym Sernikiem na czele.

Jak my pariasi wiedzieliśmy od początku, że eksperymenty z sutenerami nie przyniosą nic dobrego, tylko kolejną kompromitację, a oni niby tacy oświeceni, nowocześni, inteligentni popierali ten hiszpański burdel...
To nie jest kompromitacja, bo z drużyny, w której kontekście można by tak pisać, została tylko nazwa (i to wiele lat temu). To nawet nie jest wypadek przy pracy, bo, jeśli ktoś nie ocenia sytuacji przez różowe okulary, było jasne, że tak to się może skończyć w tym sezonie. Hiszpanie sprawili, że w ogóle przez większą część sezonu mogliśmy teoretyzować na temat awansu. Bez Kiko i jego zaciągu, z Sapałami, Żyrami czy Bashami (bo przecież na takich zawodników mieliśmy pomysły przed nim) walczylibyśmy o utrzymanie.
Odpowiedz cytując