Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 19.05.2024, 01:23
Elendil napisał(a):Wyświetl post
O tym właśnie mówię. Nawet zakładając że inni zagrają pod nas, a nam znów Rodado sam mecz wygra, to co z tego? Pierwszy mecz barażowy, karny, czerwo, dziękuję do widzenia.

Potrzebny jest konkretny wstrząs, żeby coś się w kolejnym sezonie ruszyło, bo wygląda na to, że wszyscy (poza Rodado) chcą zostać w tym ....idolku zwanym 1 ligą.
Jedyny wstrząs to wypier***ć wszystkich z formacji obronnej i zakontraktować na ich miejsce zawodowych piłkarzy. Bo niestety w obronie mamy samych impotentów piłkarskich.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując