Elendil napisał(a):

O tym właśnie mówię. Nawet zakładając że inni zagrają pod nas, a nam znów Rodado sam mecz wygra, to co z tego? Pierwszy mecz barażowy, karny, czerwo, dziękuję do widzenia.
Potrzebny jest konkretny wstrząs, żeby coś się w kolejnym sezonie ruszyło, bo wygląda na to, że wszyscy (poza Rodado) chcą zostać w tym ....idolku zwanym 1 ligą.
|
Jedyny wstrząs to wypier***ć wszystkich z formacji obronnej i zakontraktować na ich miejsce zawodowych piłkarzy. Bo niestety w obronie mamy samych impotentów piłkarskich.