Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 18.05.2024, 21:36
Toczac dyskusje czy my wogóle zagramy w barazach


-czy wyprzedzą nas potengi z Tychów czy Płocka czy k....urwa mac z Opola

-czy majac uposledzoną obrone i po raz 4 grac caly mecz w 10

- czy Ci pilkarze nadają sie na 1 lige (smiem twierdzic ze niektorzy sa za słabi)

idealnie topimy sie w takim gówienku i smrodzie ze poprpstu ich wsytskich to by trzeba na taczkach wywiesc na czele z królewiczem i jego brzuszkiem

to jest kompromitacja zeby z dobrego klubu Ekstraklasy zrobic przecietniaka 1 ligi w 5 lat.
sztuczna inteligencja chyba sama nie wie co sie dzieje,ale królewicz jak widac pokazuje ze mozna.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.05.2024 o godz. 21:39.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując