SlawekS napisał(a):

PP to okno wystawowe, szansa dla niektórych na zmianę pracodawcy i większą kasę.
Większość piłkarzy prezentuje poziom góra I ligowy - jeden mecz wygrają, drugi przegrają, kasa na konto wpływa. Ci którzy coś potrafią są raczej u schyłku kariery. Potrzebują zarobić jeszcze trochę euro. Po co mają ryzykować, że ktoś ich będzie chciał zastąpić lepszym zawodnikiem i zostaną na lodzie. Wystarczy że kilku zawodników ma takie podejście o jest pozamiatane.
Dlaczego Rodado gra tak jak gra? Bo wie że ma umiejętności na ekstraklasę i stara się to udowodnić skautom w każdym meczu. To jeden z niewielu zawodników którzy mają indywidualnie coś do ugrania.
|
Podejrzewam, że ściągający takich asów do siebie dyrektorzy (po kilku meczach w PP, bez oglądania ligi) musieliby być jeszcze głupsi/bardziej naiwni niż nasz obecny pion sportowy.
Przecież każdy średnio rozgarnięty człowiek widzi, że nawet jeśli umiejętności są, to cholera wie, czy uda się je z takiego ananasa wydobyć.