Drozd napisał(a):

|
Drużyna z aktualnie 8 miejsca 1 ligi, pyknęła 3 ekstraklasowe drużyny.
|
Jak już pytałem, dlaczego im się w lidze nie chce?
Odpowiedziałeś, że musieliby coś mieć w głowach, żeby do tych głów dotrzeć.
No ale chyba jednak mają, skoro potrafili zagrać i wygrać, i to nie tylko jeden mecz?