Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 18.05.2024, 21:12
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Drużyna z aktualnie 8 miejsca 1 ligi, pyknęła 3 ekstraklasowe drużyny.
Jak już pytałem, dlaczego im się w lidze nie chce?
Odpowiedziałeś, że musieliby coś mieć w głowach, żeby do tych głów dotrzeć.
No ale chyba jednak mają, skoro potrafili zagrać i wygrać, i to nie tylko jeden mecz?
Odpowiedz cytując