wolfy napisał(a):

Gra ponieważ poza Colleyem reszta to podobni albo gorsi komedianci. Rude nie ma specjalnego wyboru.
@Książe Palownik - mnie to przeraża że z Łasickim chcą przedłużać kontrakt.
|
Nawet nie próbował czegoś zmienić.
Najlepiej dla spokoju wszystkich nazwij komediantami

tylko Albercik TOP.