dst93 napisał(a):

|
Ta liga jest po prostu nieprawdopobnie chujowa. Gramy totalne gówno, dostajemy w ryj z każdym od 8 czy iluś kolejek, a mamy szanse matematyczne szanse awansować do baraży. To jest nieporozumienie. Inna sprawa jest taka, że te baraże to żenada. Jaką ekstraklasową jakość ma zaprezentować drużyna potencjalnie z miejsca szóstego 1. ligi? No żenada po prostu.
|
Drużyna z aktualnie 8 miejsca 1 ligi, pyknęła 3 ekstraklasowe drużyny.