Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.05.2024, 21:03
dst93 napisał(a):Wyświetl post
Ta liga jest po prostu nieprawdopobnie chujowa. Gramy totalne gówno, dostajemy w ryj z każdym od 8 czy iluś kolejek, a mamy szanse matematyczne szanse awansować do baraży. To jest nieporozumienie. Inna sprawa jest taka, że te baraże to żenada. Jaką ekstraklasową jakość ma zaprezentować drużyna potencjalnie z miejsca szóstego 1. ligi? No żenada po prostu.
Drużyna z aktualnie 8 miejsca 1 ligi, pyknęła 3 ekstraklasowe drużyny.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując