Patryko napisał(a):

|
Jego złe ustawianie się, często bronienie na alibi (bramkę z Arką pamiętasz? po błędzie Szota) wynika właśnie z zerowej dynamiki. On jest spóźniony do interwencji, bo jest po prostu wolny.
|
To bardzo rzuca się w oczy. On jak się "naprowadza" na nadlatującą piłkę to jakby się lotniskowiec ustawiał w jakiejś zatoce. On jest często zbyt mało zwinny żeby odpowiednio piłkę kopnąć, musi się do niej ustawiać najpierw. Dramat fizycznie. Po za tym po co nam tak powolny stoper jak my chcemy grać wysoką obroną.
Takie zagrania jak dzisiejsze na minę do Satrusteguiego to też jest skutek braku zwinności, braku czucia piłki wynikającego z dużej sztywności ciała i małego zakresu ruchu mięśni.