|
Ja bym jednak, rozumiejąc zdenerwowanie, polecał trochę lodu na głowy. Ten sezon nie został przegrany ani dzisiaj, ani tydzień temu z Lechią. To obecnie dwie najlepsze drużyny tej ligi. Ten sezon został przegrany w Sosnowcu, Rzeszowie, Głogowie, Niecieczy i Bielsku-Białej. Dzisiaj nie zagrało 3 z 4 podstawowych obrońców - trudno winić za to Rude czy Królewskiego. Trudno winić ich też za nieodpowiedzialną czerwoną kartkę. Ten mecz trudno byłoby wygrać grając galowym składem - GKS to obecnie najlepiej grająca drużyna w tej lidze, w dodatku grała u siebie. A odnośnie do osób równających Królewskiego z gównem, to rozumiem, iż kolejka chętnych czeka?
|