|
Wierzylem w tego człowieka, jednak wyniki ma żenujące, brak poprawy gry w obronie mimo wysokiej formy Colleya, brak serii wygranych (pojedyncze mecze kazdemu moga sie zdarzyć), nam zawsze czegoś brakowało, koncemtracji, umiejętności czy szczęścia.... Mi wchodzi na to ze trenera z prawdziwego zdarzenia.
Oczywiście że nie mamy skladu podobnego do zeszlego sezonu, czy zawodników porównywalnych do Lechii ale kurcze do reszty ligi?
Nie ma sensu trzymać Rude tylko dlatego ze wygrał PP.
Dziękujemy, będziemy pamiętać ale wystarczy, nie wymyslisz prochu Albercik.
Podsumowując ten sezon to jest K*******wskie roczarowanie.
Malinowy król malowanych róż
|