wolfy napisał(a):

Brak dynamiki to jedno, ale on się źle w polu karnym ustawia i potrafi w nim stracić piłkę (vide mecz w Płocku, bez konsekwencji). Ta strata po której Satrustegui dostał czerwoną też nie wynikała z braku dynamiki.
Alan to po prostu słaby stoper, do tego wolny i mało zwrotny. Kumulacja.
|
Jego złe ustawianie się, często bronienie na alibi (bramkę z Arką pamiętasz? po błędzie Szota) wynika właśnie z zerowej dynamiki. On jest spóźniony do interwencji, bo jest po prostu wolny.