|
Dla mnie główny winowajca całej degrengolady z tego sezonu. Dużo większy niż prezes czy trener.
Zero reakcji, zawodników pasujących do ligi, spieprzone okienko, transfery, które zrobił praktycznie nic nie dały, do tego ograniczenie do jednego rynku, o którym trener mówił, że gra się tam zupełnie inaczej niż w Polsce (więc na logikę jak ci zawodnicy mają pasować). + wiekowy skład bez perspektyw.
Oby w czerwcu już go tu nie było.
|