Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 18.05.2024, 20:43
Dla mnie główny winowajca całej degrengolady z tego sezonu. Dużo większy niż prezes czy trener.
Zero reakcji, zawodników pasujących do ligi, spieprzone okienko, transfery, które zrobił praktycznie nic nie dały, do tego ograniczenie do jednego rynku, o którym trener mówił, że gra się tam zupełnie inaczej niż w Polsce (więc na logikę jak ci zawodnicy mają pasować). + wiekowy skład bez perspektyw.

Oby w czerwcu już go tu nie było.
Odpowiedz cytując