Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 18.05.2024, 20:34
No i Rude klasyczek na konfie:
- jest dumny z zespołu, jak zagrał pomimo grania w 10,
- w 10 nie da się wygrać,
- walczymy dalej.
Odpowiedz cytując