Patryko napisał(a):

O sylwetce Alana mówiłem już kilka spotkań temu - zrobił się z niego po prostu kloc, wygląda jak 37-letni Głowacki kończący karierę. Według mnie po prostu za mocno przypakował podczas rehabilitacji.
Absolutne zero dynamiki, a przy naszej taktyce akurat środkowi obrońcy powinni być szybcy, żeby ścigać piłkarzy wychodzących z ewentualnymi kontrami.
|
Brak dynamiki to jedno, ale on się źle w polu karnym ustawia i potrafi w nim stracić piłkę (vide mecz w Płocku, bez konsekwencji). Ta strata po której Satrustegui dostał czerwoną też nie wynikała z braku dynamiki.
Alan to po prostu słaby stoper, do tego wolny i mało zwrotny. Kumulacja.