wolfy napisał(a):

Nie, po prostu jesteś idiotą.
Nie twierdzę że za takie zagranie czerwona się nie należy, tylko że dla nas takiego czerwa nie podyktowali. I to był skandal, ale nikt specjalnie poza kibicami Wisły nie protestował...
|
Całe szczęście Ty jesteś większym

bo wymyśliłeś teorie z dupy.