Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 18.05.2024, 20:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, po prostu jesteś idiotą.
Nie twierdzę że za takie zagranie czerwona się nie należy, tylko że dla nas takiego czerwa nie podyktowali. I to był skandal, ale nikt specjalnie poza kibicami Wisły nie protestował...
Całe szczęście Ty jesteś większym bo wymyśliłeś teorie z dupy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując