|
Jak to przecież Jarosław Wisłę Zbaw ma już 200+ piłkarzy obserwowanych.
Zauważyliście że nawet Żurawski z Jagodą byli podłamani wynikiem i grą? Co przynajmniej Jagodzie nie wypadało.
Uryga do widzenia! Jeśli ma zostać to na defensywnego pomocnika, ale absolutnie koniec z ustawieniem go na stoperze!
Nie wiem czy on jest za bardzo przypakowany (no bo chyba nie otyły) ale rusza się jak żółw i to od początku sezonu.
|