Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 18.05.2024, 20:18
Jagul napisał(a):Wyświetl post
No zawalił bo jest słaby i gra jedynie ze względu na swój status. Podziękuj trenerowi za wystawianie go.
Gra ponieważ poza Colleyem reszta to podobni albo gorsi komedianci. Rude nie ma specjalnego wyboru.

@Książe Palownik - mnie to przeraża że z Łasickim chcą przedłużać kontrakt.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2024 o godz. 20:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując