Jagul napisał(a):

|
No zawalił bo jest słaby i gra jedynie ze względu na swój status. Podziękuj trenerowi za wystawianie go.
|
Gra ponieważ poza Colleyem reszta to podobni albo gorsi komedianci. Rude nie ma specjalnego wyboru.
@Książe Palownik - mnie to przeraża że z Łasickim chcą przedłużać kontrakt.