wolfy napisał(a):

Jeżeli po sezonie nie będzie solidnego wietrzenia szatni i nie przyjdzie ze trzech stoperów i czterech bocznych obrońców (ew. trzech jak Jaroch zostanie) to nie mamy o czym marzyć. Przecież to co grają Uryga, Łasicki, Krzyżanowski i Szot to jakiś kabaret. Co wrzutka to chłopaki zaskoczone.
|
Twoja teoria raczej nie będzie w klubie realizowana - sądząc po pogłoskach, że Łasicki ma gotową ofertę już przedstawioną i tylko się chłopak zastanawia.. Ten stoper jest naszym symbolem: jednocześnie niski i powolny. Do czego on się nadaje to pokazał dziś Repka jak go skasował w polu karnym, Łasicki.