Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 18.05.2024, 20:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Jeżeli po sezonie nie będzie solidnego wietrzenia szatni i nie przyjdzie ze trzech stoperów i czterech bocznych obrońców (ew. trzech jak Jaroch zostanie) to nie mamy o czym marzyć. Przecież to co grają Uryga, Łasicki, Krzyżanowski i Szot to jakiś kabaret. Co wrzutka to chłopaki zaskoczone.
Twoja teoria raczej nie będzie w klubie realizowana - sądząc po pogłoskach, że Łasicki ma gotową ofertę już przedstawioną i tylko się chłopak zastanawia.. Ten stoper jest naszym symbolem: jednocześnie niski i powolny. Do czego on się nadaje to pokazał dziś Repka jak go skasował w polu karnym, Łasicki.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując