Gunner1906 napisał(a):

33 podzielone na 16 to 5? Gratuluję! Będziecie wszystkich wypierdalać z klubu a do 10 liczyć nie umiecie
|
No przesadził niech będzie 16, to połowa.
Ile z tych 16-tu był w stanie zagrać całe, a ile 20, 30 minut czy połówkę bo się rozsypał albo miał siły tylko na chwilę bo wracał po kontuzji?
Trzymanie takiego gościa w Wiśle, która ma kiepską opiekę medyczną jest wg mnie bez sensu.