Ok... żeby uświadomić tych wierzących do końca, że tym razem to już na bank...
Polonia Warszawa - Odra Opole. +3pkt odra
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów. +3pkt górnik
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy. +3pkt gks
Odra Opole - Znicz Pruszków. +3pkt odra
Wisła Płock - Resovia. +3pkt płock
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała +3pkt motur
GKS Tychy - Górnik Łęczna remis
więc nawet przy naszej wątpliwej wygranej tabela będzie taka:
4. Motor Lublin 56
5. Górnik Łęczna 56
6. GKS Tychy 55
7. Odra Opole 55
8. Wisła Płock 54
9. Wisła Kraków 53
ZROZUMIANE
PS: Widzę że do przerwy Łęczna przegrywa, to chyba jedynie może Lukas sabotowac, aby nam dupe uratować