Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 18.05.2024, 19:52
Dość, w zeszłym sezonie dałem kredyt zaufania tłustemu okularnikowi po kompromitacji z puszcza. Po tym już nie mam siły. Dopóki ten szkodnik będzie dalej rządził klubem, moja noga na stadionie nie postanie, chyba że w ekstraklasie. Ile ....a można, jebane polskie hsv...
Odpowiedz cytując